17.05.2024 14:20

Dodano: 2024-05-05, MNIEJ CZY WIĘCEJ?

W poniedziałek, 29 kwietnia, odbył się szkolny teleturniej "Mniej czy więcej?" dla klas szóstych. Każda klasa wytypowała swoich trzech przedstawicieli, którzy zmierzyli się z konkursowymi pytaniami. Zadaniem uczniów było oszacowanie odległości między podanymi miastami w Polsce, oszacowanie liczby mieszkańców niektórych miast, ustalenie, czy dane wydarzenie miało miejsce przed czy po podanej dacie, a także określenie wieku niektórych celebrytów. Za poprawną odpowiedź drużyna otrzymywała tyle punktów, ile wylosowała na kole fortuny. W związku z tym, wszystko mogło się zdarzyć i do samego końca nie wiadomo było, które dwie drużyny wejdą do finału. Szczęśliwcami okazali się uczestnicy klas 6a i 6c, którzy odpowiadali na finałowe pytania dotyczące naszej szkoły. Turniej wygrała drużyna z klasy 6c.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli bardzo zaangażowani w zabawę :)