Statystyka
21.04.2024 15:56
Osób online: 1

Finaliści i laureaci

Największe osiągnięcia uczniów

w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

 

 

2023 r.

 

Tamara Artwińska - podwójna laureatka: z języka angielskiego i hiszpańskiego

 

 

 

2017 r.

 

Paweł Wawrzynowicz   - laureat z biologii

 

 Weronika Droździk  - laureatka z jęz. polskiego

 

Emilia Gabler -finalista z jez. polskiego

 

 

 

2016 r.

 

Maksymilian Majewskij   - finalista z geografii

 

Maksymilian Majewski   - finalistka z historii

 

Danylo Skrahlenko - finalista z jez.rosyjskiego

 

Weronika Kasprzak  - finalistka z jęz. angielskiego

 

 

 

2015 r.

 

 

Noemi Buj   - laureatka z jęz. polskiego

 

Noemi Buj   - finalistka z biologii

 

Denis Salamon- finalista z jez. niemieckiego

 

  Patryk Kubicki  - laureat z historii

 

Michał Nowak  - finalista z geografii

 

 

 

2014 r.

 

Julia Czarnecka - laureatka z historii

 

  Patryk Kubicki  - laureat z historii

 

  Julia Czarnecka   - laureatka z jęz. polskiego

 

   Jakub Mikołajewski - laureat z matematyki

 

  Jakub Mikołajewski - laureat z fizyki

 

 

 

2013 r.

 

 

Adrianna Czaja - finalistka z historii

 

Kamil Piela - finalista z historii

 

Jakub Tyszkiewicz -finalista z historii

 

Jakub Goździewski -finalista z historii

 

Jakub Mikołajewski -finalista z historii

 

 Jakub Mikołajewski - finalista z matematyki

 

Jakub Mikołajewski - laureat z fizyki

 

Jakub Mikołajewski  -laureat z geografii

 

 

 

2012 r.

 

Jakub Mikołajewski - laureat z matematyki

 

Piotr Wośkowiak - finalista z matematyki

 

Ewa Adamczak - laureatka z jęz. polskiego

 

Joanna Filipowiak - laureatka z jęz. polskiego

 

 Michalina Hallmann - finalistka z jęz.polskiego

 

Sebastian Jąder - finalista z biologii

 

 

 

 2011 r. 

 

Patrycja Kotlarska - finalistka z jęz. polskiego i geografii

 

    Łukasz Czaja  - finalista z geografii

 

     Michał Żok - finalista z historii

 

       Dawid Radzimski - finalista z historii

 

 

 

2010 r.

 

Konrad Filipowiak - finalista z geografii

 

Martyna Pilarczyk - finalistka z jęz. polskiego

 

Anna Grześkowiak - laureatka z historii

 

Olga Banaszyńska - laureatka z historii

 

Magdalena Dworczak - laureatka z biologii

 

  

 

2009 r.   

 

Kamil Rozynek - laureat z biologii

 

 

 

2007 r.   

 

Michał Szlachciak - laureat z języka polskiego i historii

 

Natalia Łozińska - finalistka z geografii

 

Jakub Filipowiak - finalista z geografii

 

Marcin Kuskiewicz - finalista z matematyki

 

 

 

2006 r. 

 

Paulina Bartkowiak - finalitka z matematyki

 

Tytus Sielach - finalista z fizyki

 

Magdalena Jurga - finalistka z biologii

 

  

 

2005 r. 

 

Jakub Przybyła - finalista z języka angielskiego

 

Karol Pawlicki - finalista z biologii

 

Tomasz Olończyk - finalista z historii

 

 

 

 2004 r. 

 

Izabela  Brychcy - finalistka z matematyki

 

 

 

2003 r.

 

Sylwia Poniedziałek - finalistka z języka polskiego

 

 

 

 2002 r. 

 

Magda Krajewska - laureatka z matematyki

 

Radosław Szyler - finalista z matematyki, historii i geografii

 

Monika Gmiąt - finalistka z języka polskiego

 

 

2001 r.  

 

Magda Krajewska - finalistka z matematyki

 

Radosław Szyler - finalista z matematyki

 

 

 

 

 

 

 

 

Największe osiągnięcia

w konkursach ogólnopolskich

 

 

 

2012 r.

 

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Hyperversum"


Sebastian Jąder  kl.IIIa

 

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym " Losy Bliskich losy Dalekich"

 

Sebastian Jąder kl.IIIa

 

 

 

 

2010 r.

 

Nagroda Wojewódzka w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu National Geographic i Nowej Ery -

 

"Moje miejsce na Ziemi"

 

Olga Banaszyńska kl. IIIa

 

Paulina Duszak kl. IIIa

 

Joanna Goerlich kl. IIIa

 

Anna Grześkowiak kl. IIIa

 

Natalia Radzik kl. III a

 

 

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "90 rocznica Bitwy Warszawskiej"

 

Sebastian Jąder kl.IIa

 

 

 

2008 r.

 

Kamil Rozynek - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia

 

Dominika Czaplewska, Małgorzata Kudrykiewicz, Dagmara Kuleczka - laureatki Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

2007 r.

 

Jakub Filipowiak - laureat Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

2005 r.

 

Joanna Zembrowska - laureatka konkursu literackiego "Moja ziemia obiecana - mój pomysł na sukces zawodowy"

 

Magdalena Gmerek, Sandra Wróblewska, Marta Skrobisz, Natalia Jóźwiak, Marta Głowińska, Jędrzej Wojtaszek - laureaci Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

 2003 r.

 

Kamil Szymonik, Joanna Zembrowska, Jagoda Sienkiewicz, Marzena Gołek - laureaci Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

 2002 r. 

 

Izabela Brychcy - laureatka konkursu matematycznego "Kangur"

 

Radosław Szyler, Magda Krajewska, Elżbieta Przybyła - laureaci konkursu "Europa w szkole"

 

Michał Stachura - laureat Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

2001 r. 

 

Radosław Szyler - laureat konkursu matematycznego "Kangur"

 

Elzbieta Przybyła - lauretka Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

 

 

 

 

2000 r.  

 

Marta Ćwiklińska, Daria Pawłowska, Hanna Napierała, Patrycja Karcz, Magda Krajewska,Marta Wojtal - laureatki konkursu "Europa w szkole"

 

Magda Krajewska - laureatka konkursu matematycznego "Kangur"

 

Elżbieta Przybyła, Natalia Barska, Ewa Korościk, Julia Rybarska - laureatki Konkursu Poetyckiego Towarzystwa Przyłaciół Dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wydrukuj tekst...
Dziennik elektroniczny
Dziennik
Jadłospis
Jadłospis
BIP
Biulety Informacji Publicznej
Kalendarz
Zobacz cały rok
.
Dziennik



Archiwum poprzedniej strony Gimnazjalnej
Copyright © www.sp2wolsztyn.pl 2017 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u