Statystyka
21.04.2024 15:56
Osób online: 2

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/18

 


 


Medalistka Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

 II miejsce w biegu na orientację Magdalena Zając kl. IIIb

 (opiekun mgr A. Magdans)

 


 

Medaliści  Wojewódzkiego Finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

 

I miejsce w  biegu na 80m przez płotki  Agnieszka Bartkowiak kl. IIIb

III miejsce w biegu na 80m przez płotki  Matylda Kulus  kl. IIIb

II miejsce w biegu na 110m przez płotki  Kacper Rysman kl. IIIb

II miejsce w rzucie dyskiem  Bartosz Tusz kl. IIIe

(opiekun mgr A. Magdans )

 

W ogólnej klasyfikacji szkoła zajęła VII miejsce w województwie

 

 


 


Laureatki  XVIII Powiatowego Konkursu Młodych Talentów Literackich

I miejsce  Zofia Kotlarska kl. IIIb   (opiekun mgr M. Filipowiak)

 III miejsce Natalia Trawińska kl. IId (opiekun mgr A. Czeszak)

 


 

Finaliści XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Obieżyświat”

Mateusz Wróbel i Kacper Jąstrząb kl. IId

(opiekunowie  mgr J. Nędzewicz , mgr W. Kotlarska))

 

 



Wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Sztuki Plastycznej Dziecka 

Oliwia Wieczorek  i  Piotr Warząchowski  kl. IIe

Patryk Jankowiak   kl. IVd

(opiekun mgr K. Czwojdrak)

 


 

II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych

Małgorzata Ludwig kl. VII a

(opiekun mgr A. Nowak)

 

 


 

III miejsce  w Finale Wojewódzkim Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Piłce Ręcznej Chłopców

Drużyna: Bartosz Jasiński, Szymon Radny, Alan Młynkowiak, Jakub Ceglarek,

Konrad Krystianz, Mateusz Miśko, Hubert Brychcy, Oskar Tajchert,

Jakub Knopisz, Jakub Materna, Jordan Wieczorek. 

(opiekun  mgr J. Kaczmarek)

 



III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej Chłopców  

Drużyna: Łukasz Nowak, Alan Młynkowiak, Bartosz Jasiński, Franciszek Wawrzynowicz,

Maciej Kublik, Szymon Radny, Konrad Krystianz, Mateusz Ratajczak,

Hubert Brychcy, Jakub Tadeusz, 

(opiekun mgr W. Hruswicki)

 

 


 

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt 

Drużyna:  Marta Wańska, Wita Michaela, Wita Jesica, Agnieszka Bartkowiak,

Wiktoria Szymankiewicz, Julia Frajer, Julia Lipowicz, Maja Siejek,

Ania Banaczyk, Wiktoria Gmerek, Maja Broniszewska, Ola Józefowska

( opiekun mgr J. Kaczmarek )

 


 

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym

na zbiórkę makulatury, zużytej odzieży i baterii.

nagroda dla szkoły

 (koordynator akcji mgr J. Perska )

 


 

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „MIKROFON DLA KAŻDEGO”

I miejsce w konkursie wokalnym „Wygraj Sukces”

Joanna Przybyła kl. IIIa

(opiekun mgr J. Domagalska)

 



Wyróżnienie w konkursie wokalnym „Śpiewolandia” ,

 I miejsce w konkursie wokalnym w ramach Parafiady 2018

Joanna Huk kl. IVe

(opiekun mgr J. Domagalska)

 


 

 

Laureatka  Gminnego Konkursu Matematycznego

III miejsce Andżelika Florek kl. IIIb

 (opiekun mgr M. Hallmann)

 


 

Laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „ Mali Recytatorzy”

 I miejsce  Michał Ambroż  kl IVd

(opiekun mgr B. Smoleń)

 


 

Nagrodzeni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 

wynik bardzo dobry:  Wojciech Florczak kl. IVd

wyróżnienia:  Michał Ambroż i Agata Kotlarska kl. IVd

(opiekun mgr K. Kaczmarek- Hohm)

wyróżnienia : Andżelika Florek kl. IIIb  , Bartosz Kocjan kl. IIe 

(opiekun mgr M. Hallmann)

 Oskar Tajchert kl. IIf  

 (opiekun mgr A. Śnita)

 


 


 Laureatka  Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Dyktando 2018”

 I miejsce:  Magdalena Oblińska  kl. IIIb (opiekun mgr M. Filipowiak)

 


 

 Laureaci  Rejonowego Konkursu Poetycko - Prozatorskiego „Myśli Nieuczesane”

I miejsce w kategorii proza:  Zofia Kotlarska kl. IIIb

II miejsce w kategorii proza:  Aleksandra Adamczewska kl. IIIb

II miejsce w kategorii poezja:  Maria Ludwig kl. IIIb

III miejsce w kategorii poezja:  Wiktor Weiner kl. III

(opiekun mgr M. Filipowiak)

 I miejsce w kategorii poezja Zuzanna Tomiak kl. IIId

(opiekun mgr L. Bobińska)

 


 


Finalistka międzywojewódzkiego

XVIII Konkursu Recytatorskiego „O Laur Haliny Poświatowskiej”

Zofia Kotlarska kl. IIIb  (opiekun mgr M. Filipowiak)

 

 


 

Finaliści Gminnego Konkursu Matematycznego

 Andżelika Florek kl. IIIb   (opiekun mgr M. Hallmann)

 Agnieszka Bartkowiak kl. IIIb  (opiekun mgr M. Hallmann)

Jordan Wieczorek kl. IIIe  (opiekun mgr A. Dechnik- Bordych)

 Bartosz Kocjan kl. IIe  (opiekun mgr M. Hallmann)

 Oskar Tajchert kl. IIf  (opiekun mgr A. Śnita)

 


 

Nagroda w  projekcie językowo-historyczno-fotograficznym

,, Zachowaj w pamięci i ocal od zapomnienia historię swojego miejsca zamieszkania"

                    I miejsce   w kategorii uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Mateusz Wróbel kl. IId    

(opiekun mgr M. Wilk)

 


 

II miejsce w półfinałach międzywojewódzkiego

XVIII Konkursu Recytatorskiego „O Laur Haliny Poświatowskiej”

Zofia Kotlarska kl. IIIb (opiekun mgr M. Filipowiak)

 


 

Zwycięstwo w V Gminnym Maratonie Matematycznym

 I miejsce drużynowo: Andżelika Florek, Agnieszka Bartkowiak, Oskar Tajchert

 I miejsce w klasyfikacji indywidualnej kl II:  Oskar Tajchert

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej kl.III :   Andżelika Florek  

 (opiekunowie mgr M. Hallmann, mgr A. Śnita

 


Wydrukuj tekst...
Dziennik elektroniczny
Dziennik
Jadłospis
Jadłospis
BIP
Biulety Informacji Publicznej
Kalendarz
Zobacz cały rok
.
Dziennik



Archiwum poprzedniej strony Gimnazjalnej
Copyright © www.sp2wolsztyn.pl 2017 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u