Dodano: 2022-11-23, NASZA DRUŻYNA BADMINTONISTÓW Z AWANSEM DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA

Za nami kolejne Drużynowe Mistrzostwa w Badmintona Rejonu Leszczyńskiego, tym razem w kategorii dziewcząt i chłopców klas 7-8. I tak, bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta zajmując 4 miejsce w rejonie na 9 zespółów. Natomiast chłopcy zagrali świetnie zawody, zajmując w nich 1 miejsce i uzyskując awans do finału wojewódzkiego.

Oto składy drużyn:

Dziewczęta: Mają Miśko, Agata John, Klaudia Kropidło

Chłopcy: Kacper Klapsa, Paweł Piątkowski, Ksawery Folwarski

Ogromne brawa dla wymienionym uczniów za bardzo dobre starty.

Osobne podziękowania należą się uczniom, którzy pomagali w sędziowaniu poszczególnych spotkań i to podczas wielu zawodów rozegranych w naszej szkole. Są to: Marta Guder, Dominika Babuszkiewicz, Gabriela Sammler, Klaudia Kropidło, Kornel Rostowski, Marcel Hołderny, Antoni Jodko, Konstancja Jasionowska, Alicja Joksz, Sandra Łukaszewicz.

A naszej drużynie męskiej życzymy dobrego startu w finale wojewódzkim.