Wydrukuj tą strone | Zamknij to okno


 

POWIATOWY INFORMATOR EDUKACYJNY 2021/2022

 

TERMINY REKRUTACJI DO SZKÓŁ NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NA ROK SZKOLNY 2021/2022 - KOMUNIKAT MEiN

 

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie:

- LIST

- FILM

 

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu:

SP2 Wolsztyn

 

Bursa Zielona Góra:

- STRONA INTERNETOWA

- FACEBOOK

(Bursa jest placówką oświatową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom pobierającym naukę w zielonogórskich szkołach ponadpodstawowych)

 

Edukacja Lubasz:

- STRONA INTERNETOWA

- FACEBOOK

SP2 Wolsztyn

 

 

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zaprasza do udziału w Targach Edukacyjnych, które w tym roku w formie on-line odbędą się 7 i 8 maja.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia, który dostępny jest na stronie www.uwagaedukacja.pl. Informacje na bieżąco umieszczane są również na profilu FB pod adresem https://www.facebook.com/EdukacjaMTP

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/3306711019431994

 

 

Aplikacja mobilna „Placówki Oświatowe” prezentuje szkoły w Polsce. Przede wszystkim kierowana jest do uczniów 8-ych klas Szkoły Podstawowej poszukujących informacji o szkole średniej do której zamierzają uczęszczać w kolejnym roku. Za pomocą tego programu uczeń może sprawdzić informacje jakie szkoły znajdują się w najbliższej okolicy i jaka jest ich oferta rekrutacyjna. Aplikacja jest całkowicie darmowa, nie zbiera też żadnych informacji o użytkownikach. Prezentuje informacje publicznie dostępne ale w uporządkowany sposób.

Linki do pobrania aplikacji są na stronie http://placowkioswiatowe.pl

 

 

12 maja 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatna lekcja on-line Doradztwa Zawodowego, podczas której opowiemy o zawodach: Dekarz i Technik dekarstwa.

Rejestracja: https://live.dekarz.com.pl/

SP2 Wolsztyn