Statystyka
17.05.2024 14:20
Osób online: 1


Dodano: 2023-10-06, "Złota pałeczka" i sukces naszej sztafety w Finale Wojewódzkim

 

Co ten Wolsztyn wczoraj wyprawiał podczas finałów wojewódzkich na Festiwalu Sztafet w głowie się nie mieści!

Najpierw złoto w sztafecie 4 x 100 m zdobyły młodsze dziewczęta z SP3, następnie po dwa medale (złoty i brązowy) sięgnęły dziewczęta z SP1 (sztafeta 4 x 100 m i olimpijska).

Drużyny się zmieniały, ale każda startowała z "ozłoconą" wcześniej pałeczką z SP3. I pomimo, że na sukces naszych chłopców w sztafecie złożyło się kilka czynników, takich jak: talent, wiara w siebie i w sukces, mobilizacja oraz ustawienia taktyczne, to nie wykluczone, że i wspomniana pałeczka odegrała jakąś rolę.

Brawa dla naszych złotych chłopaków: Jakuba Prządki, Bartka Piosika, Nikodema Wawrzyńskiego, Eryka Kowalskiego i rezerwowego Alana Fraszczaka - złotych medalistów w Sztafecie Olimpijskiej.

Na koniec warto wspomnieć, że i drużyna LO używała tej samej pałeczki, sięgając także po złoty medal w sztafecie męskiej 4 x 400 m,  z naszym absolwentem Wiktorem Walkowiakiem w składzie.

 

 

Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn

Gim 1 WolsztynGim 1 WolsztynGim 1 Wolsztyn

Gim 1 WolsztynGim 1 WolsztynDziennik elektroniczny
Dziennik
Jadłospis
Jadłospis
BIP
Biulety Informacji Publicznej
Kalendarz
Zobacz cały rok
.
DziennikArchiwum poprzedniej strony Gimnazjalnej
Copyright © www.sp2wolsztyn.pl 2017 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u