08.04.2024 06:27

Dodano: 2023-03-20, Dzień Liczby π

Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali π-kawiarenkę. Było PRZEPYSZNIE! Atmosfera na korytarzu zachęcała do tego, by usiąść przy stoliku, delektować się smakołykami i posłuchać muzyki. I z tego miejsca dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz ich wspaniałym rodzicom!

Na korytarzu czuć wiosnę! Znajdziemy tam uczniowskie plakaty, rzeźby, dłuuugą liczbę i kolorowe kwiaty.

Rano okazało się, że Ludolfina jest poszukiwana! Ukryła się w wielu nieoczekiwanych miejscach, ale nasi fantastyczni uczniowie ją wytropili! Nieźli z nich detektywi!

QR kody postanowiły zrobić psikusa starszym uczniom.

W czasie przerw zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Wyjątkowe jest nasze wspólne wykonane na boisku szkolnym.

Kilka dni wcześniej, piątkowym popołudniem, nasi uczniowie wykorzystali swoją moc i uratowali nauczycieli przed podstępnym skrzatem Radiusem!

Podczas spotkania na cześć "Liczby Pi" oraz św. Patryka uczniowie mogli odwiedzić pokój zagadek, pokój zajęć plastycznych, piekarnię ciasteczek oraz pokój gier logicznych.

"Zielone urodziny Liczby π" zakończyliśmy zajadając się pysznym tortem!

Było fantastycznie!