25.03.2024 12:59

Dodano: 2023-02-24, HOBBY HORSING

Zostały one zorganizowane przez jedną z naszych uczennic z 8 klasy. Hobby horsing to sport, który polega na jeździe na koniu na kiju, wykonując różne aktywności m.in. skoki przez przeszkody. Sport miał swoje początki w Finlandii już w 2011r., a teraz mimo, że nadal przez mało osób znany, spotykany jest w większości krajów. Hobby horsing to sport nietypowy, z którego mogą korzystać osoby w każdym wieku, choć największą popularnością cieszy się wśród młodzieży. Jest to sport odstający od reszty i wyjątkowy, lecz nie znaczy to, że jest  gorszy, bo warto pamiętać, że każdy ma swoje zainteresowania. W tym sporcie jak każdym innym, można osiągnąć wysokie wyniki sportowe. Na zawodach zorganizowanych w naszej szkole uczestnicy rekordowo pokonywali wysokości nawet ponad 130cm.

Gim 1 Wolsztyn

Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn