08.04.2024 06:27

Dodano: 2022-12-21, PIERWSZA STOLICA POLSKI GOŚCIŁA FINALISTÓW WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE

W dniu 19.12. w Gnieźnie, nasi uczniowie: Kacper Klapsa, Paweł Piątkowski oraz Antoni Jodko, reprezentowali Rejon Leszczyński w Finałach Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Mistrzostwach Badmintona. Trafiając do grupy A rozegraliśmy 3 spotkania, z których jedno wygraliśmy. Pozwoliło to na zajęcie 7 miejsca. Biorąc pod uwagę fakt, że losowanie nie było dla nas zbyt łaskawe (trafiliśmy bowiem do grupy z 3 mocnymi zespołami i tylko dwa zespoły z grupy walczyły dalej o medale), nie było dane walczyć chłopakom o wyższe lokaty. Tak, czy inaczej, znalezienie się wśród najlepszych drużyn województwa już jest ogromnym sukcesem i w związku z tym, naszym uczniom należą się wielkie gratulacje. Dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.