21.04.2024 15:56

Dodano: 2022-08-29, ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pobranie z zakładki DOKUMENTY następujących kart:

1. Zgoda na wykonanie pomiaru temperatury dziecka podczas pobytu w szkole (temperatura będzie mierzona tylko w przypadku wystąpienia niepokojących objawów chorobowych) – dotyczy wszystkich uczniów klas: I, IVa, IVb, IVc, IVd, IVe.

Uwaga!  Wypełnioną zgodę uczniowie (lub w przypadku kl. I) przekazują 1 września wychowawcy.

2. Karta zgłoszenia dziecka na obiady (dla uczniów zainteresowanych; koszt 1 obiadu wynosi ok. 5,00 zł) – proszę wypełnioną kartę w dniu 1 września (lub w kolejnych dniach, choć prosimy o szybką decyzję w celu sprawnej organizacji pracy kuchni i stołówki) wrzucić do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły.

Uwaga!  Zastrzegamy sobie wprowadzenie limitu zapisów na obiady; pierwszeństwo mają dzieci korzystające z opieki świetlicowej oraz uczniowie klas I – IV.

3. Karta zgłoszeniowa dziecka do świetlicy szkolnej (dla zainteresowanych) – proszę wypełnioną kartę w dniu 1 września wrzucić do skrzynki stojącej przy głównym wejściu do szkoły.

Uwaga!  W przypadku bardzo dużej liczby dzieci zapisanych do świetlicy zostanie przeprowadzona weryfikacja zgłoszeń. Szkoła zapewnia opiekę świetlicową uczniom dojeżdżającym oraz w pierwszej kolejności dzieciom z kl. I – IV, których oboje rodzice pracują zawodowo (wg oświadczeń na karcie zgłoszenia).