08.04.2024 06:27

Dodano: 2021-12-01, EDUKACJA O OCHRONIE POWIETRZA

W październiku odbyły się w naszej szkole prelekcje oraz różne konkursy w ramach realizacji zadania  Edukacja o ochronie powietrza.
Celem  prelekcji i konkursów było:
- wskazanie źródeł emisji zanieczyszczeń do powietrza
- zaproponowanie sposobów zapobiegania nadmiernemu zanieczyszczeniu atmosfery
- uświadomienie,  jakie zagrożenie dla zdrowia i życia stanowi zanieczyszczone powietrze
- przekonanie uczniów, że wszyscy mamy wpływ  na to, co znajduje się  w powietrzu, którym oddychamy.
23 listopada 2021r. nastąpiło podsumowanie konkursów i wręczenie nagród uczniom, którzy wykazali się dużą wiedzą i pomysłowością w wykonaniu ciekawych prac na temat ochrony powietrza.
Nagrody dofinansowano ze  środków WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU.

Gim 1 Wolsztyn   Gim 1 Wolsztyn

Gim 1 Wolsztyn  Gim 1 Wolsztyn