25.03.2024 12:59

Dodano: 2021-11-25, PODSUMOWANIE FESTIWALU

Hasło RATUJMY NASZĄ PLANETĘ  skupiło festiwalowe  działania wokół tematyki ekologicznej. Były to wystawy tematyczne,  pokaz mody ekologicznej, sympozjum naukowe, liczne konkursy, wystawa machin EKO, gazetki ekologiczne, wycieczki, pokazy doświadczeń chemicznych itp.

W działania festiwalowe zaangażowała się cała społeczność szkolna.  Szczególnie wyróżniły się klasy 3a, 4a oraz 8d. Aktywni byli też uczniowie z  klas: 4e, 5a, 5b, 5c, 5d,6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7d, 8a, 8b, 8c, 8c, 8e.  Nagrodzono około 100 uczniów !

Dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali przy organizacji oraz uczestniczyli w festiwalu.

Organizatorzy – nauczyciele bloku przyrodniczego