21.04.2024 15:56

Dodano: 2019-10-08, "MYŚLENIE PRZEZ DZIAŁANIE" - ZAJĘCIA NA WYDZIALE BIOLOGII

W dniach 23 i 24 września 2019r. odbyła się wycieczka na wydział biologii uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczniowie naszej szkoły udali się tam, aby wziąć udział w projekcie "Myślenie przez działanie". Pierwszego dnia odbyliśmy ciekawe zajęcia z matematyki w przyrodzie oraz argumentowania naukowego, gdzie dowiedzieliśmy się między innymi jak sporządzać wykresy i jak dowieść, że ma się rację. Pod koniec dnia udaliśmy się do hotelu "Lechicka", gdzie spędziliśmy noc. Drugiego dnia odbyły się interesujące zajęcia, na których dowiedzieliśmy się np. co to złoty podział. Pod koniec zajęć dokonaliśmy obserwacji mikroskopowych.

Agata Kotlarska kl. 6d

Gim 1 Wolsztyn Gim 1 Wolsztyn