21.04.2024 15:56

Dodano: 2019-06-03, KANGUR MATEMATYCZNY PODSUMOWANIE

W naszym powiecie w konkursie "Kangur Matematyczny" wzięło udział ponad 550 uczniów. Miło nam poinformować, że Wojciech Florczak z klasy 5d uzyskał wynik bardzo dobry (jako 1 z 2 w powiecie). Natomiast z 46 wyróżnień na naszym terenie, sześć należy do naszych uczniów. Przedstawiamy najlepszych matematyków naszej szkoły: Paweł Piątkowski kl. 4b, Michał Ambroż i Agata Kotlarska z kl.5d, Dominik Kiereś kl. 7d, Piotr Jąder z kl. 3d oraz Oskar Tajchert z kl. 3f.

Warto wspomnieć, że w finale Powiatowego Konkursu Matematycznego Piotr i Oskar zajęli kolejno 4 i 5 miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!