Statystyka
17.05.2024 14:20
Osób online: 2


Dodano: 2017-09-18, KONKURSY SU KLASY: VII, II, III

Samorząd Uczniowski wszem i wobec ogłasza, iż rok szkolny 2017/2018 w zmaganiach o tytuł SUPER KLASY czas zacząć. Zapraszamy wszystkie klasy do aktywnego udziału w konkursach oraz zbiórkach. W trakcie roku szkolnego czekają na zwycięzców klasowe oraz imienne DNI BEZ PYTANIA. Natomiast na koniec roku szkolnego laureaci oprócz dyplomów czy pucharów otrzymają także nagrody pieniężne.

W tym roku szkolnym klasyfikacja konkursu o tytuł Super Klasy będzie podliczana w dwóch kategoriach, osobno dla klas IV SP oraz dla klas VII SP, II i III GIM.

 

Czas ogłosić pierwszą porcję konkursów SU dla klas VIISP, II i III GIM:

1.       Z okazji Dnia Chłopaka prosimy klasy o wykonanie gazetek z życzeniami dla panów. Gazetki należy zrobić do 27 września.

2.       Z okazji Dnia Edukacji Narodowej ogłaszamy konkurs na kreatywne zdjęcie z nauczycielem. Niech nie opuści Was pomysłowość. Podpisane zdjęcia w formacie  max A4 prosimy oddawać do 13 października do p. Katarzyny Kaczmarek-Hohm.

3.       W ramach Dni Nauk Humanistycznych prosimy  o wykonanie gazetek o patronie naszej szkoły, czyli Tadeuszu Kościuszce. Zaskoczcie wszystkich i pokażcie ciekawostki  z życia Tadka. Gazetki należy wykonać do 16 października.

W ramach konkursów przeprowadzamy także zbiórki, których w tym roku jest dość sporo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1.       Zbiórka nakrętek – Zachęcamy wszystkie klasy do zbierania nakrętek od września do maja 2018r. i przynoszenia ich do p. Dagmary Bobińskiej. Prosimy podliczyć i podpisać nakrętki (imię i nazwisko oraz klasa).

2.       Zbiórka zużytych baterii, makulatury oraz odzieży używanej – Zebrane rzeczy przynoście do p. Jolanty Perskiej.

3.       Zbiórka książek „Czwartoklasista też lubi czytać” –  Jeśli posiadacie w domu niezniszczone książki, z których już wyrośliście i chcecie się nimi podzielić z młodszymi kolegami to koniecznie przynieście je do szkolnej biblioteki. Akcja trwa od 2 października do 22 grudnia. Dla najaktywniejszych przewidziane są indywidualne DNI BEZ PYTANIA.

4.       Zbiórka karmy dla zwierząt z Przytuliska w Wolsztynie – Niech los naszych czworonożnych pupili nadal nie będzie nam obojętny, zbierzmy karmę i podarujmy naszym przyjaciołom z okazji Mikołajek. Akcja trwa od października do listopada. Szczegóły u p. Jolanty Pozdrowicz oraz Danuty Śliwy.

Wszystkie konkursy oraz zbiórki będą wliczane do klasyfikacji całorocznego konkursu Samorządu Uczniowskiego o tytuł „Super Klasy”.

 Dziennik elektroniczny
Dziennik
Jadłospis
Jadłospis
BIP
Biulety Informacji Publicznej
Kalendarz
Zobacz cały rok
.
DziennikArchiwum poprzedniej strony Gimnazjalnej
Copyright © www.sp2wolsztyn.pl 2017 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u